Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

EXPO Zdrowie w Legnicy już w najbliższą niedzielę

Dla wszystkich ceniących zdrowie i nie tylko już w najbliższą niedzielę, 27 maja czeka prawdziwa atrakcja. Wtedy właśnie w Legnicy odbędzie się wystawa EXPO Zdrowie.  

EXPO Zdrowie to projekt propagujący osiem podstawowych zasad zdrowego stylu życia: dietę, ruch, wodę, słońce, wstrzemięźliwość, powietrze, odpoczynek i spokój. Na tyluż stoiskach ciekawej ekspozycji spotykamy wolontariuszy opowiadających nam o powyższych zasadach oraz wykonujących proste badania i obliczenia, m.in. pomiar cukru, cholesterolu i tkanki tłuszczowej, test kondycyjny z pomiarem tętna czy obliczanie wskaźnika masy ciała (tzw. BMI). Wyniki zapisywane są na Osobistej Karcie Badań, co stwarza okazję do oceny wieku biologicznego.

Program w Legnicy odbędzie się w okolicach rynku (ul. Najświętszej Marii Panny). Stoiska można będzie odwiedzać w godzinach 13–ok. 18.

W programie oprócz porad i badań przewidziana jest też degustacja zdrowej, wegetariańskiej żywności z możliwością uzyskania przepisów na daną potrawę, stoisko z książkami prozdrowotnymi oraz punkt konsultacyjny ds. uzależnień. 

Wystawę w Legnicy organizuje lokalna filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) przy współudziale zboru Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego. Udział w imprezie jest bezpłatny!   

(aw, Iwo)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij