Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Zabawa pod znakiem pluszowego misia

6 czerwca br. legnicka filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zorganizowała spotkanie z okazji Dnia Dziecka. W jego trakcie zapewniono liczne atrakcje dla młodych podopiecznych filii.

Sześcioro wolontariuszy zadbało o to, by każdy mógł się świetnie bawić. W organizację
i przeprowadzenie zabaw włączyli się: Alicja Filończyk, Beata Ginda, Agata Pellowska, Iza Banaszak, Robert Jacek i Marcin Filończyk. Dzieci brały udział w różnych grach integracyjnych i ruchowych, próbowały swoich sił także w bajkowych kalamburach i zgaduj zgadule. Ta ostatnia polegała na nazywaniu z zawiązanymi oczami smaku i kształtu różnych rzeczy. Dzieci dostały nagrody za udział w konkursach, a najmłodszy gość otrzymał w prezencie ogromnego misia. Oprócz tego każde z nich zostało obdarowane paczką, w której znalazły się: duże maskotki, soczki, owoce, chrupki i słodycze.

– Dzieciaki były bardzo radosne, spontanicznie reagowały na nowe zabawy – opowiada Alicja Filończyk, kierownik filii w Legnicy. – Gdy odbierały prezenty, na ich buźkach pojawiały się uśmiechy i rumieńce podniecenia. Pytały nawet, kiedy znowu się spotkamy
i czy następnym razem mogą przyprowadzić koleżankę, bo było tak fajnie.

W całą zabawę włączyli się także rodzice maluchów, którzy żywo je dopingowali.

– To była chyba najlepsza impreza dla najmłodszych zorganizowana przez naszą filię – podsumowuje akcję pani Alicja. – Przed Nowym Rokiem planujemy kolejną. Z pewnością też nie był to ostatni Dzień Dziecka, na który zaprosiliśmy do naszej siedziby.

Dowiedz się więcej o tym, jak ChSCh pomaga dzieciom i młodzieży.

Złóż swój dar na działalność dobroczynną.

Pamiętaj o przekazaniu 1% dla ChSCh (KRS 0000220518).

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij